Shadow

Agresty

Agrest jest rośliną powszechnie uprawianą na polskich działkach i w ogrodach przydomowych. Łatwa uprawa, możliwość skutecznego zwalczania chorób oraz duża przydatność owoców na przetwory i mrożonki, skłania liczne zakłady przetwórstwa owocowego do popierania uprawy tej rośliny na skalę towarową.

INVICTA

Odmiana o dużej odporności na mączniaka agrestu. Krzew rośnie silnie, ma pokrój luźny, rozłożysty. Owoce zielone, dużej i średniej wielkości. Odmiana plenna. Miąższ jasny, słodkawy, smaczny. Jej owoce są cennym surowcem dla przetwórstwa, wykorzystywane do produkcji dżemów, kompotów oraz na mrożonki. Przydatna do zbioru kombajnowego.

Agrest Invicta Agresty Odmiany Invicta

NIESŁUCHOWSKI

Odmiana o wczesnym terminie dojrzewania owoców, bardzo plenna, smaczna. Owoce deserowe, nadające się również do przetwórstwa. Roślina o silnym wzroście nadająca się do zbioru kombajnowego.

BEZKOLCOWY SPINEFREE

Roślina o silnym wzroście. Owoce średnie i duże, twarde, dojrzewające późno (koniec lipca) na kolor czerwony, bardzo smaczne, nadające się do zbioru kombajnowego.

SALUT

Agrest Salut to odmiana plenna, prawie bez kolców, odporna na mączniaka. Owoce duże, okrągłe, gładkie, o długim okresie zbioru. Kolor od zielonych do przebarwień czerwono-arbuzowych. Bardzo smaczna. Nie opada i nie pęka.

Agrest Rodnik Agresty Rodnik

Shadow